همه چیز درباره ی ثبت دامنه com

ثبت دامنه com چیست

ثبت دامنه com مناسب برای شرکت ها و سازمان هایی است که می خواهند یک دامنه معتبر وخوش نامی داشته باشند.این موضوع بسیار مهم است که کاربری که یک بار از وب سایت شما دیدن کرده بتواند مجدد شما را در بستر وب پیدا کند و یا به دیگران سایت شما رو توصیه کند این موضوع میتواند به بالا رفتن امار بازدید سایت شما و رونق کسب و کار شما بیانجامد.اگر به دنبال برند سازی سازمان و یا شرکت خود هستید بی شک ثبت دامنه com می تواند یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای شروع این روند باشد.

مورد دیگر داشتن آدرس ایمیل معتبر با ثبت دامنه com می باشد که این موضوع برای بسیاری از شرکت ها و سازمان های معتبر حایز اهمیت است.همچنین تصور کنید در سناریو دیگر همکار شما تنها راه ارتباطی که با کسب و کار شما دارد ایمیل شماست و نتواند دامنه شما را برای ارسال یک ایمیل کاری به یاد بیاورد این میتواند برای شما ضرر مالی داشته باشد پس تا جای ممکن می بایست دامنه را کوتاه و با مفهوم برای به یاد سپاری راحت تر انتخاب کرد. ثبت دامنه com همواره مورد استقبال بسیاری از شرکت های بزرگ و کاربران حرفه ای در دنیای اینترنت بوده است.

بسیاری از شرکت های معتبر بین المللی برای انتخاب نام سایت خود اقدام به ثبت دامنه com می نمایند.همچنین باید به این موضوع توجه کنید که در انتخاب نام دامنه نوع کسب و کار شما از جهت بین المللی و یا محلی بودن مهم است اگر کسب و کار شما بین المللی است نام دامنه شما باید دارای مفهومی گسترده و با قابلیت به خاطر سپاری توسط افراد با فرهنگ و زبان مختلف باشد.برای ثبت دامنه کام سعی کنید این کار را از برترین و معتبرترین شرکت های هاست و دامنه انجام دهید.

چرا ثبت دامنه com بیشترین درخواست را برای ثبت دارد

اکثر شرکت های بین المللی به ثبت دامنه com برای راه اندازی سایت خود اقدام می کنند.توجه داشته باشید در زمان انتخاب دامنه کلماتی با پیچیدگی بالا برای نوشتن میتواند غلط ترین انتخاب باشد برای مثال با فراموش کردن یک حرف در یک دامنه با پیچیدگی بالا در نوشتن وب سایت شما بارگزاری نخواهد شد.قیمت مناسب و همچنین مناسب بودن این پسوند محبوب برای بیزینس ها و کمپانی های بزرگ و معتبر سبب شده است تا بسیاری از کاربران در دنیای اینترنت به ثبت دامنه کام اقدام نمایند. همچنین ایمیل های ارسالی به دامنه شما در صورت اشتباه املایی در تایپ هرگز دریافت نخواهند شد.بسیاری از برند های معتبر دنیا برای راه اندازی کسب و کار خود ثبت دامنه کام را مورد توجه خود قرار می دهند.

ثبت دامنه com مناسب چه کسب و کاری است

این دامنه مناسب برای کمپانی های بزرگ و بیزینس های معتبر در دنیای اینترنت می باشد. ثبت دامنه کام برای کسب و کارهایی که در حوزه بازرگانی فعالیت دارند و قصد راه اندازی سایت اینترنتی دارند می تواند مناسب باشد.

ثبت دامنه com مانند ثبت هر دامنه دیگر به صورت منحصر به فرد انجام می شود.هر دامنه منحصر به فرد است، درست مثل هر آدرس فیزیکی یا شماره تلفن. اما شما می بایست یک دامنه که  نشان دهنده نام تجاری، سبک و شخصیت شما ست با توجه به نکات گفته شده در بالا را انتخاب فرمایید توصیه میشود بعد از تعیین دامنه مد نظر برای حفظ برند پسوند های مختلف را برای دامنه مد نظر نیز رزرو نمایید.بنابراین در اسرع وقت نسبت به ثبت دامنه کام برای برند خود اقدام نمایید.

ثبت دامنه tld com برای هر شرکت و کمپانی معتبری می تواند بهترین انتخاب ممکن برای راه اندازی یک سایت اینترنتی معتبر باشد. برای مثال زمانی که با خرید دامنه .ir وب سایت خود را راه اندازی می کنید میتوانید با خرید دامنه .com  و پارک ان بر دامنه اصلی با وارد کردن دامنه شما با هر دو پسوند .com و .ir دامنه شما وب سایت شما بارگذاری خواهد شد.بسیاری از افراد برای دامنه اصلی سایت خود اقدام به ثبت دامنه com می نمایند و سایر دامنه ها با پسوندهای متفاوت را به عنوان جانشین برای دامنه اصلی خود انتخاب می نمایند.

امروزه تقریبا تمامی کسب و کارهای اینترتی برای ورود و راه اندازی سایت خود اقدام به ثبت دامنه com می نمایند. نکته مثبت این موضوع ان است که در صورت موفقیت برند شما اشخاص دیگر با خرید دامنه مشابه شما با پسوند متفاوت نمیتواند در موفقیت شما سهیم شوند نکته مثبت دیگر این موضوع ان است که کاربران راحت تر شما را پیدا میکنند.در صورتی که شرکت تازه تاسیس و کسب و کر نوپایی دارید که می خواهید در دنیای اینترنت نیز ورود پیدا کنید ثبت دامنه com می تواند یکی از بهترین گام های اولیه شما باشد.

بسیاری بر این باور هستند که ثبت دامنه کام برای هر شرکتی که در حوره بازرگانی و بیزینس فعالیت می کند امروزه به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.با توجه به این نکته که پسوند .com رایج ترین پسوند در سطح وب است زمانی که شما نام دامنه را انتخاب میکنید و برای خرید دامنه اقدام مینمایید در قدم اول برای ثبت دامنه com  میبایست آزاد بودن این دامنه را با توجه به پسوند های مختلف بررسی نمود در صورتی که ترجیح ما برای دامنه خود پسوند .com باشد احتمال ازاد بودن آن کمتر است زیرا پسوند .com رایج ترین پسوند در بستر وب است در صورت رزرو بودن دامنه مد نظر با پسوند .com میتوان پسوند های دیگررا بررسی نمود و در صورت ازاد بودن ان را رزرو نمود.برای ثبت دامنه کام, این دامنه بایستی آزاد باشد پس در ابتدا نسبت به آزاد بودن دامنه خود بررسی های لازم را انجام دهید.

معمولا توصیه می شود زمانی که دامنه ای را انتخاب می کنیدبرای جلوگیری از استفاده افراد دیگر از برند و زحمات شما پسوند های مختلف ان دامنه را نیز رزرو نمایید.شاید این موضوع برای کسب و کار های نو پا که قصد شروع کار را دارند از نظر مالی سنگین و یا غیر ممکن باشد. ثبت دامنه com می تواند یکی از مهمترین اقدامات هر شرکت برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باشد.

در صورتی که قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دارید در اولین گام پیشنهاد می شود نسبت به ثبت دامنه com خود اقدام نمایید.صدها دامنه جدید هر هفته رزرو میشوند، بنابراین ممکن است دامنه مد نظر شما با پسوند های اصلی رزرو باشد و امکان استفاده از پسوند های اصلی میسر نباشد در این هنگام شما باید بتوانید نام دامنه مورد نظررا بدون توجه به نوع کسب و کار و تناسب ان با پسوند دامنه رزرو نمایید.بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دنیا ثبت دامنه کام را در روند کاری و پیشرفت خود انجام داده اند.

قیمت ثبت دامنه com

هزینه ثبت دامنه با پسوند های مختلف متفاوت است. ثبت دامنه کام به عوامل زیادی همچون نرخ ارز و دلار در کشور ما وابسته است. ثبت دامنه کام امروزه با قیمت مناسب و اقتصادی صورت می گیرد و در صورتی که می خواهید برای کسب و کار اینترنتی خود یک دامنه منسب انتخاب کنید این پسوند می تواند یکی از انتخاب های خوب شما برای ثبت دامنه در دنیای اینترنت باشد.

معایب و مزایای فروشگاه ساز اینترنتی

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *