قبل از خرید هاست و دامنه سایت به چه نکاتی بایستی توجه کرد؟

مهمترین مواردی که باید قبل از خرید هاست و دامنه بررسی کنید ،بی شک اعتبار شرکت و خدمات آنها است. منظور ما از خدمات ، آیا آنها ایمیل ، چندین دامنه ، امنیت و SSL ارائه می دهند؟ برخی از ارائه دهندگان میزبانی این سرویس ها را از بسته های میزبانی خود جدا کرده و هزینه اضافی را نیز برای آنها دریافت می کنند.

پشتیبانی مشتری همچنین یک فاکتور طلایی است که به هنگام خرید هاست و دامنه سایت بی شک بایستی به آنها توجه شود گاها هرچه یک شرکت هاستینگ بزرکتر باشد ، متاسفانه خدمات پشتیبانی آنها بدتر خواهد شد. همین موضوع باعث شده تا پیدا کردن شرکت هایی با پشتیبانی واقعی  بسیار دشوار شود.

آیا شرکت هاستینگ  پهنای باند ، دامنه ها و فضای دیسک نامحدود را ارائه می دهد؟.

در حقیقت شرکت های هاستینگ  باید نسبت به سرویس هایی که ارائه می دهند شفاف تر باشند. از جمله “پهنای باند نامحدود” اغلب به معنای “فقط چند هزار بازدید کننده در ماه” قبل از قطع شدن است.

به هنگام انتخاب شرکت هاستیگ برای خرید هاست و دامنه  بررسی اعتبار شرکت شما بسیار مهم است از این رو به دنبال بررسی نظرات مشتری باشید.

خرید هاست و دامنه سایت

به هنگام خرید هاست و دامنه  از شرکتها یی که به جزئیات نمی پردازند وتبلیغات زیادی را برای ارائه دهنده هاستینگ ارائه می دهند ، دوری کنید زیرا این شرکتها فقط به فروش هستند!

به شرکتهایی که قابلیت اعتماد و اعتبار چندین ساله دارند به هنگام خرید اعتماد کنید، از جمله برای خرید هاست و دامنه ایران هاست می توانید اقدام کنید هر چند نظرات مشتری ها کیفیت را به شما می گوید، این بهترین توصیه ای است که می توانیم به شما ارائه دهیم و بی شک به شرکتهایی با قیمت پایین نیز اعتماد نکنید، زیرا پول شما را به روشی دیگر می گیرند.

برخی از شرکتهای هاستینگ وجود دارند که میزبانی وب مناسبی را با قیمت گذاری مناسب در اختیار شما قرار می دهند اما ویژگی هایی را که شما به عنوان یک مصرف کننده ممکن است انتظار داشته باشند ندارند.

برخی از فاکتورهای مهمی که به هنگام خرید هاست و دامنه بایستی دقت کرد:

پهنای باند و فضای دیسک

متاسفانه برخی از تبلیغات جذاب شرکتهای هاستینگ از طرف میزبان وب کاربر را به سمت خرید هاست و دامنه سایت سوق می دهد اما همیشه پیشنهاد می شود که به تبلیغات اعتماد نکنید بلکه در واقع سعی کنید یک چک لیست بسازید، جزئیات مربوط به هر یک از میزبان وب را که ارائه می دهند بررسی کنید.

شركتها همچنين دامنه های افزودنی ، حساب ايميل و غيره را ارائه می دهند، اما اين دلیلی بر خرید هاست و دامنه سایت نیست بلکه دسترس بودن پهنای باند و Disk فضای Disk  اهمیت بیشتری دارد بنابراین گول این تبلیغات را نخورید.

این بدان معنی است که میزبان در حقیقت شرکت هاستینگ وب چقدر فضای وب به شما می دهد تا برای وبلاگ چیست  خود استفاده کنید. این می تواند کاملا متفاوت باشد اما معمولاً از 100 مگابایت شروع می شود و تا 1000 یا 2000 مگابایت می تواند افزایش یابد. برای اقلب کسب و کارها به جز کسب و کارهای بزرگ وب سایت ، 1 گیگابایت کافی است. برخی از شرکت های میزبانی وب فضای بسیار بیشتری را ارائه می دهند، آنها می توانند این کار را انجام دهند زیرا می دانند که میانگین وب سایت کمتر از 1000 گیگ است.

چک لیست برای خرید هاست و دامنه سایت

تعداد دامنه های افزودنی:

در چک لیست خرید هاست و دامنه گزینه دامنه های افزونه برای کاربران میزبان مشترک حائز اهمیت می باشد، زیرا در طولانی مدت ممکن است بخواهید دامنه های بیشتری تحت همین حساب میزبانی شوند و برای هر یک از وب سایت حساب جدیدی بدست نیاورید.

شما باید شرکت میزبان وب را بررسی کنید که تعداد مناسبی از دامنه های افزودنی را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین برای کاربر جدید ساده ترین گزینه ها را برای اضافه کردن دامنه ها به عنوان دامنه های افزودنی فراهم می کند.

پشتیبانی مشتری یا پشتیبانی فنی به هنگام خرید هاست و دامنه

بررسی کنید که آیا شرکت میزبانی وب هاستینگ دارای یک تیم خدمات پشتیبانی 24 ساعته خوب است که تمام مشکلات شما را بررسی کند و پاسخگو مشکلات فنی شما باشد.

پشتیبانی مشتری برای خرید هاست و دامنه

قابلیت اطمینان و بررسی در سراسر وب:

در مورد هر شرکت هاستینگ میزبانی وب هر دو جنبه ی مثبت و منفی وجود دارد، بنابراین شما باید چک لیست خرید هاست و دامنه سایت خود را بررسی کنید و قبل از تصمیم نهایی ، درباره قابلیت اطمینان شرکت میزبان وب اطلاع داشته باشید از جمله شرکت هاستینگ خارجی معتبر در این حوزه را می توان ثبت دامنه goddady  نام برد.

قیمت گذاری:

بسیاری از شرکت های هاستینگ میزبان وب قیمت گذاری را بر اساس مدت خاصی ارائه می دهند. برای میزبانی کردن سرویس در یک ماهه با پرداخت های مکرر ماهانه، قیمت بالاتری را پرداخت خواهید کرد در حالی که برای مدت زمان طولانی بازه زمانی یک ساله یا بیشتر، کمتر می باشد. به عنوان مثال اگر شما یک شرکت هاستینگ را بر اساس چک لیست خرید هاست و دامنه انتخاب می کنید ، به شما پیشنهاد می شود یک باره آن را به مدت یک مدت یک سال انجام دهید بی شک در پایان به طور متوسط ​​کمتر می پرداخت خواهید کرد.

هر آنچه بایستی قبل از خرید هاست لینوکس بدانید

 

 

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *